Nilüfer / Bursa / Türkiye
Pzt. - Cmt. : 09:00 - 19:00
Close
0224 441 43 39
Pzt. - Cmt. : 09:00 - 19:00

Kamera Güvenlik Sistemleri

Kamera Güvenlik Sistemleri

Kamera güvenlik sistemleri günümüzün gelişen teknolojileri sayesinde üretilen ve gerek güvenlik gerekse kontrol amacıyla kullanılan sistemler arasında yer alıyor. Ürettiği ileri teknoloji ürünlerinin kalitesi konusunda bir dünya markası olarak bilinen Dahua marka ürünlerin satış ve pazarlamasını yapan firmamız, ihtiyaca göre kombine edilebilen kamera güvenlik sistemlerini uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla satışa sunuyor. Kullanıldığı alanlarda 7/24 gözlem ve kayıt yaparak güvenliğe ait tüm zafiyetleri önleyen ve koruma sağlayan güvenlik kamera sistemleri,
 • Kötü amaçlı faaliyetler
 • Hırsızlık
 • Gasp
•  Konut güvenilirliğini ihlal
 Aile mahremiyetini ihlal gibi olayların daha teşebbüs aşamasındayken önlenmesini sağlayarak bireylerin can ve mal kayıplarının önüne geçilmesine önemli katkılar sunuyor.

Kamera güvenlik sistemleri son dönemlerde yaşamın her yerinde insan hayatına girmiş bulunuyor. Ev, ofis, şirket binaları, okullar, hastaneler, umuma açık alanlar, cadde ve sokaklar 7/24 gözetim altında tutularak birey ve toplumun güvenliğine zarar verebilecek oluşumların tespit edilmesi sağlanıyor. Kamera güvenlik sistemlerinde yer alan ekipmanlar arasında bulunan kameralar, dijital kayıt cihazları, aksesuarlar ve bağlantı aparatlarının kalitesi, güvenliğin sağlanmasında son derece önem arz ediyor.

Yangın Alarm Sistemi Nedir?