Microsoft ürünlerin satışı, lisanslama ve danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra donanım, server hizmetleri, network ve ağ güvenliği çözümleri gibi birçok konuda müşterilerimize hizmet veriyoruz. Office 365, Sanallaştırma ve Bulut Teknolojileri gibi yeni nesil ürünlerle alakalı tam donanımlı uzman ekiplerimiz, müşterilerimiz için en uygun ve ideal ürünlerin analizlerini yapar, onlar için raporlar hazırlayarak doğru ve ekonomik ürünlere yönlendirmelerini sağlayarak maksimum verimi almalarına yardımcı olur. Nil Bilişim Microsoft, Logo Yazılımları, Acronis, Nod32, Dell, Lenovo, Asus, ürünleri başta olmak üzere birçok marka yazılım ve donanım ürünlerinin satış ve servis bayiliklerine de sahiptir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Nil Bilişim geçmişten gelen bilgi birikimi, tecrübe ve sektörel deneyimi ile oluşturduğu kalite politikasını ekip çalışması ruhu, samimi ilişki ve görevinde ciddi yaklaşımı ile uygulamaktadır.

Hizmet anlayışımızın ana ilkesi hedeflere ulaşmak ve üst düzeyde koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Ekip çalışması ile güncel kalite standartlarını uygulamayı ve rekabet ve gelişim gücünü artırmayı hedeflemektedir.

Nil Bilişim olarak bizler; araştırma – geliştirme, iyileştirmeye yönelik çalışmalar planlamayı, planladığımız çalışmalardan elde ettiğimiz en yüksek verimi, iş paydaşları ve müşterilerimize yansıtmayı Taahhüt ederiz.

Misyonumuz

Bilgisayar ve bilişim alanında, teknolojik ve bilimsel gelişmeleri takip eden, yetkin, yaratıcı, bilimsel üretim gücüne sahip, bilim ve deneyi esas kabul eden, katılımcı, sayısal ve akademik düşünme gücüne sahip, öğrenmeyi öğrenmiş, sorumluluk almaktan kaçınmayan, lisans ve lisansüstü seviyede bireyler yetiştiren, teknoloji ve bilim üreten ve uluslararası alanda üretilen bilgiyi toplumsal ve endüstriyel faydaya dönüştürmeye katkıda bulunan bir bölüm olmaktır.

Vizyonumuz

Nil Bilişim Sektöründe öncü ve lider olmayı hedeflemiştir.
Araştırma geliştirme laboratuvar altyapısının oluşturulması ile araştırma ve geliştirme potansiyelini geliştirmek.
Çağdaş ve teknolojik gelişmelere paralel olarak araştırma, geliştirme ve eğitim altyapısını hızlı bir şekilde ve sürekli olarak geliştirmek.
Birinci derecede amacı, bilgisayar bilimini üretici bir güç haline getirmek ve bilgisayar teknolojisindeki gelişmeleri daha yakından takip edebilmek olan bölümde temel bilgisayar alt yapısını bu amaca uygun bir şekilde bütün birimlerde oluşturmak ve periyodik olarak yenilemek.
Özellikle Bilgisayar Mühendisliği öğrenimi için giderek önemi artan interaktif eğitim alt yapısını oluşturmak ve teknik donanım, araç ve gereçler olarak daha iyi laboratuvar, ders işleme ve anlatımı ile daha etkin, verimli ve kaliteli eğitim sağlamak.
Endüstrimize ve toplumumuza katkı sağlamak amacı ile üretilen bilgiyi toplumsal ve endüstriyel faydaya dönüştürmeyi sağlayacak projeler üretmek.
Temelde, yapısında bilgisayar teknolojilerini barındıran ve bu teknolojileri diğer mühendislik dallarından çok daha fazla kullanan bölümümüzde, bu teknolojik olanakların daha fazla öne çıkarılması hedeflenmektedir.