Dahua HAC-HDW1200TLP-A-0280B-S4 2MP HDCVI IR Eyeball Kamera
Stokta yok
Stok kodu: HAC-HDW1200TLP-A-0280B-S4 Kategoriler: HDCVI Kameralar
Ürün kategorileri
  • HDCVI Kameralar
  • HDCVI Mobil DVR
  • HDCVI Mobil Kamera
  • HDCVI PTZ Kameralar
  • IP Kameralar
  • IP PTZ Kameralar
  • Kamera Aksesuarları
  • Lazerli PTZ Kameralar
  • NVR Kayıt Cihazları
  • Switch
  • Termal Kameralar
  • test-kategori
  • Uncategorized
  • XVR Kayıt Cihazları
  • Açıklama
  • Maks. 30fps@1080P
  • Dahili mikrofon
  • CVI / CVBS / AHD / TVI değiştirilebilir
  • 2.8mm sabit lens (3.6mm opsiyonel)
  • Maks. IR uzunluğu 30m, Akıllı IR
  • IP67, DC12V
Dahua HAC-HDW1200TLP-A-0280B-S4 Teknik Özellikleri
Kamera
Görüntü Sensörü 1/2.7”CMOS
Efekif Piksel 1920 (H)×1080 (V), 2MP
Elektronik Shutter Hızı PAL: 1/25s–1/100000s
NTSC: 1/30s–1/100000s
Minimum Aydınlatma 0.02Lux/F1.85, 30IRE, 0Lux IR
IR Mesafesi 30 m (98,42 ft)
IR Açık / Kapalı Kontrol Otomatik / Manuel
IR LED Sayısı 1
Pan/Tilt/Döndürme Aralığı Pan: 0°–360°
Tilt: 0°–78°
Döndürme: 0°–360°
Lens
Lens Tipi Sabit odak
Montaj Tipi M12
Odak Uzaklığı 2,8 mm; 3.6mm
Maks. Açıklık F1.85 / F2.0
Görüş Açısı 2.8mm: 118°×103°×59° (diagonal×horizontal×vertical)
3.6mm: 103.8°×87.5°×47° (diagonal×horizontal×vertical)
İris Tipi Sabit iris
Yakın Odak Mesafesi 0,5 m (1,64 ft) / 0,9 m (2,95 ft)
Video
Video Frame Hızı CVI:
PAL: 1080P@25fp; 720P@25fps; 720@50fps
NTSC: 1080P@30fp; 720P@30fps; 720@60fps
AHD: PAL: 1080P@25fp; 720P@25fps
NTSC: 1080P@30fp; 720P@30fps
TVI: PAL: 1080P@25fp; 720P@25fps; 720@50fps
NTSC: 1080P@30fp; 720P@30fps; 720@60fpsCVBS: PAL: 960H
NTSC: 960H
Çözünürlük 1080P (1920 × 1080); 720P (1280 × 720); 960H (960 × 576/960 × 480)
Gündüz / Gece ICR ile otomatik geçiş
BLC Modu BLC / HLC / DWDR
WDR DWDR
Beyaz Dengesi Oto; Manuel
Kazanç Kontrolü Oto; Manuel
Parazit Azaltma 2D NR
Akıllı IR Mevcut
Mirror Kapalı / Açık
Özel Alan Maskelemesi Kapalı / Açık (8 Alan, Dikdörtgen)
Sertifikalar
Sertifikalar CE (EN55032, EN55024, EN50130-4)
FCC (CFR 47 FCC Bölüm 15 alt bölüm B, ANSI C63.4-2014)
UL ( UL60950-1 + CAN / CSA C22.2 No.60950-1)
Port
Video Port Bir BNC portu ile CVI / TVI / AHD / CVBS video çıkış seçenekleri
Ses Port Dahili mikrofon
Güç
Güç Kaynağı 12V DC ±% 30
Güç Tüketimi Maks. 3,6 W (12V DC, IR)
Çevre Koşulları
Çalışma Koşulları -40 ° C ila + 60 ° C (-40 ° F ila + 140 ° F); <% 95 (yoğuşmasız)
Dayanıklılık Koşulları -40 ° C ila + 60 ° C (-40 ° F ila + 140 ° F); <% 95 (yoğuşmasız)
Koruma Sertifikası IP67
Kasa
Kasa İç çekirdek: metal + plastik; kapak: plastik
Boyutlar Φ97.0mm×85.8mm
Net Ağırlık 0.22kg
İlgili ürünler
-25%