Dahua HAC-HFW1200TLP-A-0360B-S4 2MP HDCVI IR Bullet Kamera
Stokta yok
Stok kodu: HAC-HFW1200TLP-A-0360B-S4 Kategoriler: HDCVI Kameralar
Ürün kategorileri
  • HDCVI Kameralar
  • HDCVI Mobil DVR
  • HDCVI Mobil Kamera
  • HDCVI PTZ Kameralar
  • IP Kameralar
  • IP PTZ Kameralar
  • Kamera Aksesuarları
  • Lazerli PTZ Kameralar
  • NVR Kayıt Cihazları
  • Switch
  • Termal Kameralar
  • test-kategori
  • Uncategorized
  • XVR Kayıt Cihazları
  • Açıklama
Dahua HAC-HFW1200TLP-A-0360B-S4 Teknik Özellikleri
Kamera
Görüntü Sensörü 1 / 2.7 “CMOS
Efektif Piksel 1920(H)×1080(V), 2MP
Tarama Sistemi Progresif
Elektronik Shutter Hızı PAL: 1/25 ~ 1 / 100000s
NTSC: 1/30 ~ 1 / 100000s
Minimum Aydınlatma 0.02Lux / F1.85, 30IRE, 0Lux IR
S / N Oranı 65dB’dan fazla
IR Mesafesi 80m’ye kadar (262 feet)
IR Açık / Kapalı Kontrol Otomatik / Manuel
IR LED 2
Lens
Lens Tipi Sabit lens / Sabit iris
Montaj Tipi Board-in
Odak Uzaklığı 3.6mm (2.8mm, 6mm Opsiyonel)
Maks. Açıklık F1.85
Görüş Açısı H: 87.5 ° (103 °, 54.7 °)
Netlik Ayarı –
Yakın Odak Mesafesi 500 mm (900 mm, 2000 mm)
19.69 ” (35.43 “, 78.74”)
Pan / Tilt / Döndürme
Pan / Tilt / Döndürme Pan: 0° ~ 360°
Tilt: 0° ~ 90°
Döndürme: 0° ~ 360°
Video
Çözünürlük 1080P (1920 × 1080)
Frame Oranı 25/30fps@1080P, 25/30/50/60fps@720P
Video Çıkışı 1 kanal BNC yüksek çözünürlüklü video çıkışı / CVBS video çıkışı (Değiştirilebilir)
Gündüz / Gece Otomatik (ICR) / Manuel
OSD Menü Çoklu dil
BLC Modu BLC / HLC / DWDR
WDR DWDR
Kazanç Kontrolü AGC
Parazit Azaltma 2D
Beyaz Dengesi Otomatik / Manuel
Akıllı IR Otomatik / Manuel
Sertifikalar
Sertifikalar CE (EN55032, EN55024, EN50130-4)
FCC (CFR 47 FCC Part 15 altpartB, ANSI C63.4-2014)
UL (UL60950-1 + CAN / CSA C22.2 No. 60950-1)
Arayüz
Ses Arayüz Dahili Mic
Güç
Güç Kaynağı 12V DC ±% 30
Güç Tüketimi Maksimum 5.3W (12V DC, IR)
Çevre Koşulları
Çalışma Koşulları -40 ° C ~ + 60 ° C (-40 ° F ~ 140 ° F) /% 95’den az RH
* Başlangıç ​​-40 ° C’nin üstünde (-40 ° F) yapılmalıdır.
Dayanıklılık Koşulları -40 ° C ~ + 60 ° C (-40 ° F ~ 140 ° F) /% 95’den az RH
Koruma Sertifikası IP67
Kasa
Kasa Alüminyum (Ön yüz) + Plastik (Gövde)
Boyutlar 80,2 mm × 76,2 mm × 198,9 mm
Net Ağırlık 0,27 kg
İlgili ürünler
-25%