Dahua IPC-HFW2431TP-ZAS-27135 4MP WDR IR Bullet Network Kamera
Stokta yok
Stok kodu: IPC-HFW2431TP-ZAS-27135 Kategoriler: IP Kameralar
Ürün kategorileri
  • HDCVI Kameralar
  • HDCVI Mobil DVR
  • HDCVI Mobil Kamera
  • HDCVI PTZ Kameralar
  • IP Kameralar
  • IP PTZ Kameralar
  • Kamera Aksesuarları
  • Lazerli PTZ Kameralar
  • NVR Kayıt Cihazları
  • Switch
  • Termal Kameralar
  • test-kategori
  • Uncategorized
  • XVR Kayıt Cihazları
  • Açıklama
  • 1/3 “4Megapiksel progresif CMOS
  • H.265 & H.264 dual-stream kodlama
  • 20fps@4M(2688×1520) & 25/30fps@3M (2304×1296)
  • WDR (120dB), Gündüz / Gece (ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC
  • Çoklu network izleme: Web görüntüleyici, CMS (DSS / PSS) & DMSS
  • Micro SD kart yuvası, 128 GB’a kadar
  • 2.7~13.5mm varifocal lens
  • Maks. IR LED Uzunluk 60m
  • IP67, IK10 (opsiyonel), PoE
Dahua IPC-HFW2431TP-ZAS-27135 Teknik Özellikleri
Kamera
Görüntü Sensörü 1/3 “4Megapiksel Progresif CMOS
Etkin Piksel 2688 (H) x1520 (V)
RAM / ROM 512MB/32MB
Tarama Sistemi Progresif
Elektronik Shutter Hızı Otomatik / Manuel, 1/3 ~ 1 / 100000s
Minimum Aydınlatma 0.03Lux / F1.4 (Renkli, 1 / 3s, 30IRE)
0.3Lux / F1.4 (Renkli, 1 / 30s, 30IRE)
0Lux / F1.4 (IR)
S / N Oranı 50dB’dan fazla
IR Mesafesi 60m’ye kadar mesafe (197ft)
IR Açık / Kapalı Kontrol Otomatik / Manuel
IR LED 4
Lens
Lens Tipi Motorize
Montaj Tipi Board-in
Odak Uzaklığı 2.7mm~13.5mm
Maks. Açıklık F1.4
Görüş Açısı H:104°~28°, V:72°~20°
Netlik Ayarı Motorize
Yakın Odak Mesafesi 0.3m
Pan / Tilt / Döndürme
Pan / Tilt / Döndürme Pan:0° ~360° ;Tilt:0° ~90° ;Döndürme:0° ~360°
Akıllı Fonksiyonlar
IVS Çizgi ihlali, alan ihlali
Video
Sıkıştırma H.265+/H.265/H.264+/H.264
Görüntü Akış Kapasitesi 2’li Akış
Frame Oranı 4M (1 ~ 20fps) / 3M (1 ~ 25 / 30fps)
D1 / CIF (1 ~ 25 / 30fps)
Bit Hızı Kontrolü CBR / VBR
Bit Hızı H.265: 12K ~ 8448Kbps
H.264: 32K ~ 10240Kbps
Gündüz / Gece Otomatik (ICR) / Renkli / S / B
BLC Modu BLC / HLC / WDR (120dB)
Beyaz Dengesi Otomatik / Doğal / Sokak Lambası / Açık / Manuel
Kazanç Kontrolü Otomatik / Manuel
Parazit Azaltma 3D DNR
Hareket Algılama Kapalı / Açık (4 Bölge, Dikdörtgen)
ROI (4 Bölge) Açık / Kapalı
Elektronik Görüntü Sabitleme (EIS) –
Akıllı IR Mevcut
Dijital Zoom 16x
Flip 0 ° / 90 ° / 180 ° / 270 °
Mirror Kapalı / Açık
Özel Alan Maskelemesi Kapalı / Açık (4 Alan, Dikdörtgen)
Ses
Sıkıştırma G.711a/ G.711Mu/ AAC/ G.726
Network
Ethernet RJ-45 (10 / 100Base-T)
Protokol HTTP;TCP;ARP;RTSP;RTP;UDP;RTCP;SMTP;FTP;DHCP;DNS;DDNS;
PPPOE;IPv4/v6;SNMP;QoS;UPnP;NTP
ONVIF ONVIF, psiA, CGI
Akış Yöntemi Tekli / Çoklu
Maks. Kullanıcı Erişimi 10 Kullanıcılar / 20 Kullanıcılar
Direkt Depolama NAS
Anlık kayıt için yerel PC Micro SD Card 128GB
Web Görüntüleyici IE, Chrome, Firefox, Safari
Yazılım Yönetimi Akıllı PSS, DSS, Easy4ip
Akıllı Telefon IOS, Android
Sertifikalar
Sertifikalar CE (EN 60950:2000)
UL:UL60950-1
FCC: FCC Part 15 Subpart B
Arayüz
Video Arayüzü –
Ses Arayüzü 1/1 kanal Giriş / Çıkış
RS485 –
Alarm 1 kanal Girişi: 5mA 5VDC
1 kanal Çıkışı: 300mA 12VDC
Güç
Güç Kaynağı DC12V PoE (802.3af)
Güç Tüketimi <12.6W
Çevre Koşulları
Çalışma Koşulları -30 ° C ~ + 60 ° C (-22 ° F ~ + 140 ° F) / az% 95 RH
Dayanıklılık Koşulları -30 ° C ~ + 60 ° C (-22 ° F ~ + 140 ° F) / az% 95 RH
Koruma Sertifikası IP67
Dayanıklılık Sertifikası IK10(opsiyonel)
Kasa
Kasa Metal
Boyutlar 244.1mm×79mm×75.9mm
Net Ağırlık 0.815kg
İlgili ürünler
-25%