Dahua PFS3206-4P-120 4-Port PoE Switch (Yönetilmeyen)
Stokta yok
Stok kodu: PFS3206-4P-120 Kategoriler: Switch
Ürün kategorileri
  • HDCVI Kameralar
  • HDCVI Mobil DVR
  • HDCVI Mobil Kamera
  • HDCVI PTZ Kameralar
  • IP Kameralar
  • IP PTZ Kameralar
  • Kamera Aksesuarları
  • Lazerli PTZ Kameralar
  • NVR Kayıt Cihazları
  • Switch
  • Termal Kameralar
  • test-kategori
  • Uncategorized
  • XVR Kayıt Cihazları
  • Açıklama
  • İki katmanlı yönetilmeyen PoE switch
  • Kademeli SFP fiber port üzerinden gerçekleştirilebilir.
  • MAC otomatik çalışma ve yaşlandırma, MAC adres listesi kapasitesi 8K
  • IEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE standardı
  • Conform IEEE802.3, IEEE802 .3u, IEEE802.3ab / z ve IEEE802.3X standartları
  • Endüstriyel geniş sıcaklık tasarımı
Model Dahua PFS3206-4P-120 Teknik Özellikleri
Ethernet Port
2*1000 Base-X
1*10/100/1000 Base-T(Hi-PoE/PoE+/PoE)
3*10/100 Base-T (PoE+/PoE)
PoE Güç Tüketimi
Port1, 2, 3 ≤30W
Port4≤60W
Total≤120W
PoE Protokolü IEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE
Switch Kapasitesi 6.8 g
Paket İletme Oranı 4.91Mpps
Paket İletim Hafızası 1Mb
MAC Tablosu Boyutu 8K
Akış Kontrolü Varsayılan olarak etkinleştirme
Uygulama Nemi % 10-% 90
Güç Kaynağı DC: 48 ~ 57V
Yıldırımdan Korunma Ortak Mod 4kV
Diferansiyel Modu 2KV
Çalışma Koşulları -30 ℃ ~ 65 ℃
Net Ağırlık 480g
Boyutlar 150mm x 100mm x 30mm