Bilgisayar ve Sunucu Sistemleri

Bilgisayar ve Sunucu Sistemleri

Kurumsal teknoloji hizmetlerinde, müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda uygun çözümler ve çok yönlü hizmet sunarak, müşteri odaklı yaklaşımı ve çağdaş bir yönetim anlayışı ile 2003‘ den beri bilişim sektöründe faaliyet göstermekteyiz.

Müşterilerimiz için Sektörün önde gelen teknoloji ve yazılım firmaları ile iş ortaklıkları yaparak talebe özel hizmetler sunan Nil Bilişim, üstün dünya markası olan donanım ve yazılım ürünleri ile müşterilerinin teknolojik ürün ihtiyaçlarını karşılarken sadece ürün temini değil profesyonel çözüm ve hizmetler bütünü sunmaktadır. Satış veya kiralama sonrasında ise; lojistik, kurulum ve servis hizmetleri firmamız tarafından profesyonel bir şekilde verilmektedir. Tüm bunların yanı sıra, Nil Bilişim’i tercih ederek aşağıdaki ayrıcalıklı hizmetlerden de yararlanabilirsiniz:

SUNUCU ÇÖZÜMLERİ

Giriş seviyesi iş çözümlerinden başlayarak kritik seviye iş çözümlerine kadar firmaların ihtiyaç duydukları uygulamalara ve performansa yönelik ölçeklenebilir sunucu sistemleri sunuyoruz.

Nil Bilişim olarak konusunda uzman sertifikalı, satış öncesi ve satış sonrası teknik kadromuz ile kurumların uçtan uca sunucu ve donanım beklentilerini karşılamaktayız. BT Hizmet sunumunu hızlandırmak ve performansı arttırmak için her zaman doğru iş yükü için doğru sistemler tercih edilmesi önemlidir.

DELL / HP ve IBM marka server ürün grupları ile müşterilerimize en kusursuz ve stabil çalışan sunucuları öneriyor onların iş kışlarındaki verimliliklerini artırmak için başarılı kalibrasyonlar çıkararak üretimleri ve işletme verimliliklerini artırıyoruz.

SERVER DONANIM ÜRÜNLERİ

SANALLAŞTIRMA ÇÖZÜMLERİ

VERİ DEPOLAMA ÜRÜNLERİ

KABİN VE KABİNET SİSTEMLERİ

FİREWALL VE LOGLAMA ÇÖZÜMLERİ

OLAĞANÜSTÜ DURUM VE YEDEKLEME ÇÖZÜMLERİIT KONSOLİDASYON ve SANALLAŞTIRMA

Bilgi işlem departmanlarındaki hızlı büyüme, artan iş yükü , öngörülemez ihtiyaçlar BT yöneticilerinin sanallaştırma teknolojilerini düşünmelerine neden olmaktadır. Sanallaştırma, fiziksel ortamda bulunan sistemleri mantıksal bir yapı içerisine taşımaktır. Sanallaştırma; günümüzün X86 bilgisayarlarının çok sayıda işletim sistemi ve uygulamalarla çalışmasını mümkün kılarak, altyapınızı daha basit ve daha etkili hale getirmektedir.

Nil Bilişim uzmanları, konsolidasyon ve sanallaştırma kapasite planlama araçlarını kullanarak, yeni nesil data center ortamlarına geçişleri kolaylaştırmak ve değişen iş ihtiyaçlarını otomize ederek kaynakların verimini artırarak maliyetleri azaltmaktadır.

Uzman kadromuzla Microsoft Hyperv ve Vmware çözümleri ile sunucu konsolidasyon, masaüstü ve uygulama sanallaştırma proje hizmetleri vermekteyiz.TEKNOLOJİ DANIŞMANLIĞI

BT Danışmanlık Servisimiz, büyük ve orta ölçekli organizasyonların, bilgi teknolojilerini kullanarak bilgi işlem ortamlarının planlanması, yapılandırılması ve yönetimi ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.

Danışmanlarımızın farklı alanlarda elde ettikleri tecrübeleri bu yapının içine katarak verilen hizmetin en yüksek kalitede olması hedeflenmektedir. Vizyonumuz, bilgi teknolojilerinin getirdiği tüm yeni teknoloji avantajlarını müşterilerimize sunmaktır.

Danışmanlık Servisi’mizin verdiği profesyonel hizmetler ile müşterilerimizin yeni bilgi teknolojilerini kullanarak, iş süreçlerinin hızlandırılması ve verimliliklerinin arttırılması hedeflenmektedir.

Bize Ulaşın!

Bilişim ürünlerini deneyimlemek ve ihtiyaçlarınızı belirlemek için uzmanlarımız ile görüşün.