İşinizi Kolaylaştıran Yazılım Çözümleri

Yazılım ve Lisans Çözümleri

Nil Bilişim olarak Microsoft Ürünleri / Güvenlik Yazılımları / Muhasebe ve CRM Yazılımları / İş Geliştirme ve Planlama Yazılımları / Web Geliştirme alanlarında uzman kadro ve ekibimiz ile müşterilerimizin yazılımsal olarak tüm ihtiyaç ve gereksinimlerine cevap vermekteyiz.

Nil Bilişim

MICROSOFT ÇÖZÜMLERİMİZ

Bulut Ürünleri Danışmanlık

Microsoft’un bulut platformu üzerindeki Windows Azure servis ve Sanal Sunucu çözümlerinizde satın alma noktasından kurulum noktasına kadar, Microsoft Azure ürünleri için danışmanlık hizmetleri veriyoruz. Microsoft Bulut Ürünleri konusunda yetkili çözüm ortağı olarak tüm Microsoft Bulut Ürünleri'nde satış kurulum ve satış sonrası destek hizmetlerinde profesyonel çözümler üretiyoruz.

Microsoft Ürünleri Lisanslama

Microsoft’un Microsoft ürünleri ile ilgili tüm lisanslama modelleri için çözüm üretebiliyoruz. Lisans danışmanlarımız sizin için en uygun modeli belirleyecek ve teklif olarak size sunacaktır.

Sistem Destek ve Bakım Anlaşmaları

Nil Bilişim ile yapmış olduğunuz Yıllık Bakım ve Servis anlaşmaları sayesinde işletmeniz için profesyonel ve kesintisiz bir hizmet alabiliyorsunuz. Bakım Anlaşması hizmetimiz ile, sisteminiz ile ilgili tüm konularda tek yetkili oluyoruz. Üstelik Office 365 ve Microsoft Bulut Ürünleri danışmanlığını da bu hizmet dâhilinde alabiliyorsunuz.MİCROSOFT ÜRÜNLERİ LİSASNLAMA PROSESLERİ

Microsoft OEM Lisanslama

OEM lisanslama modeli, yeni bir bilgisayar alımlarınızda kutu olarak alınabilen lisanslama şeklidir.

Microsoft OPEN Lisanslama

5 adet ve üzeri lisans alımlarınızda özel fiyat avantajlarından yararlanabileceğiniz lisans modelidir. Microsoft’un tüm ürünlerini, bulut ürünleri de dahil olmak üzere bu model ile alabilirsiniz.

Microsoft ONLINE Lisanslama

Online lisanslama modeli ile, Micrsoft Office 365 ve Microsoft Azure online gibi, online olarak satın alabileceğiniz ürünleri doğrudan size sağlayacağımız bir link üzerinden Microsoft’un web sitesi aracılığı ile satın almayı yapabileceğiniz lisans modelidir.

Microsoft OV ve OVS Anlaşması ile Lisanslama

OV anlaşması ile ürünü 3 yıllık sabit fiyat ile satın alabilir, 3 yıl sonunda ürüne sahip olabilirsiniz. OVS ile ürünü kiralayarak farklı fiyat avantajları elde edebilirsiniz.

Bize Ulaşın!

Bilişim ürünlerini deneyimlemek ve ihtiyaçlarınızı belirlemek için uzmanlarımız ile görüşün.