HIKVISION DS-2CE12DFT-F 2MP Color Vu Dış Mekan Büyük Kamera
Stokta yok
Stok kodu: DS-2CE12DFT-F Kategoriler: HDCVI Kameralar
Ürün kategorileri
  • HDCVI Kameralar
  • HDCVI Mobil DVR
  • HDCVI Mobil Kamera
  • HDCVI PTZ Kameralar
  • IP Kameralar
  • IP PTZ Kameralar
  • Kamera Aksesuarları
  • Lazerli PTZ Kameralar
  • NVR Kayıt Cihazları
  • Switch
  • Termal Kameralar
  • test-kategori
  • Uncategorized
  • XVR Kayıt Cihazları
  • Açıklama
  • 2 MP tam zamanlı renkli mermi kamera
  • 7/24 tam renkli görüntüleme
  • 40 m menzil ile sıcak ek ışık
  • 130 dB gerçek WDR teknolojisi sayesinde güçlü arka aydınlatmaya karşı net görüntüleme
  • 3D DNR teknolojisi, temiz ve keskin görüntüler sunar
  • Suya ve toza dayanıklı (IP67)
  • 4'ü 1 arada (4 sinyal değiştirilebilir TVI / AHD / CVI / CVBS);
  • Kamera
  • Yavaş DeklanşörMaks. 16x
  • Lens 3,6 mm, 6 mm sabit lens
  • Yatay Görüş Alanı 83,6 ° (3,6 mm), 52,8 ° (6 mm)
  • Lens Yuvası M16
  • Gündüz Gece Renk
  • Senkronizasyon Dahili senkronizasyon
  • WDR  (Geniş Dinamik Aralık)130 dB
  • Açı AyarıPan: 0 ° ila 360 °; Eğim: 0 ° ila 180 °; Döndür: 0 ° ila 360 °
  • Görüntü Sensörü2 MP CMOS görüntü sensörü
  • Kare HızıPAL: 1080p @ 25fps NTSC: 1080p @ 30fps
  • Çözüm1920 (Y) × 1080 (D)
  • Min. AydınlatmaRenk: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), beyaz ışıklı 0 Lux
  • Deklanşör ZamanıPAL: 1/25 s ila 1/50, 000 s NTSC: 1/30 s ila 1/50, 000 s
  • Menü
  • Beyaz Işık 40 m'ye kadar
  • AGC Evet
  • Beyaz DengesiOtomatik / Manuel
  • Gizlilik Maskesi4 programlanabilir gizlilik maskesi
  • Hareket Algılama4 programlanabilir alan
  • Arka Işık TelafisiEvet
  • WDREvet
  • FonksiyonlarParlaklık, Netlik, 3D DNR, Ayna, Akıllı ışık
  • HLCEvet
  • Arayüz
  • Video Çıkışı1 HD analog çıkış
  • Anahtar DüğmesiTVI / AHD / CVI / CVBS
  • Genel
  • Operasyon Durumu-40 ° C ila 60 ° C (-40 ° F ila 140 ° F), nem:% 90 veya daha az (yoğuşmasız)
  • Güç Kaynağı12 VDC ±% 25
  • Güç TüketimiMaks. 4,2 W
  • Koruma SeviyesiIP67
  • MalzemeÖn Kapak: Metal Ana Gövde: Plastik Braket: Metal
  • İletişimKoaksayı yükselt, Protokol: HIKVISION-C (TVI çıkışı)
  • Boyutlar223,1 mm × 77,1 mm × 82,6 mm (8,78 inç × 3,04 inç × 3,25 inç)
  • AğırlıkYaklaşık. 436 g (0,96 lb.)
İlgili ürünler
-25%